Новини

  Всі
Очистити фільр
img

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

 • Наука
img

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

 • Екологія
 • Еколого-освітня діяльність
img

🤗 НПП “Синьогора” знову радо зустрічав гостей.

Працівники парку провели заняття для дітей з "Лісової педагогіки з основами виживання", ознайомили зі специфікою роботи парку, обговорили важливі екологічні питання та провели екскурсію готелем, де фахівець розповіла детальніше про принципи роботи готелю.

 • Еколого-освітня діяльність
 • Екологія
img

Біотехнічні заходи у Національному природному парку “Синьогора”

Працівники служби державної охорони природно-заповідного фонду Парку проводять осіннє попереднє обстеження старих, проведення ремонту чи виготовлення нових біотехнічних споруд, а саме комплексних підгодівельних майданчиків, годівниць, жолобів для зерна, солонців

 • Охорона
 • Тварини
img

Ласкаво просимо до оздоровчої зони готелю “Синьогора”, де ми пропонуємо вам незабутню пригоду в нашій Сінній кімнаті.

Що таке Сінна кімната? Це не просто процедура, це цілий ритуал оздоровлення, що сповнений духовного збагачення та внутрішнього очищення. Зануртеся у світ тепла та ароматів, де природні трави та етеричні олії працюють разом, щоб омолодити ваше тіло та розчинити напруження вашого розуму.

img

Шоста Міжнародна науково-практична конференція «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень»

Науковці Національного природного парку «Синьогора» прийняли участь в роботі Шостої Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень» в Національному природному парку «Черемоський» в селищі Путила Чернівецької області.

 • Наука
img

🐾Всесвітній день захисту тварин!

📣Працівниками НПП "Синьогора" був проведений захід до "Всесвітнього дня захисту тварин" для учнів 2-го та 3 -го класів Гутівський ліцей та їх керівників: Олександри Богданівни САПІЖАК, Оксани Михайлівни Шевчук та Наталії Володимирівни ФУФАЛЬКО.

 • Еколого-освітня діяльність
img

Реставровано багаторічне місце відпочинку туристів!⛺️🏕

Як же зручно, комфортно стає мандрівнику ,грибнику , туристу і просто будь-якій людині , що завітала на територію НПП "Синьогора" , коли є де перепочити , як то кажуть "відвести душу" чи просто провести час в колі друзів , сім'ї на лоні унікальної незайманої природи.

img

Заняття з використання фотопасток для здобувачів освіти Гутівського ліцею

Сьогоднішніми гостями НПП "Синьогора" є здобувачі освіти 8 класу Гутівського ліцею з своїм наставником Ларисою Василівною ПАНЕВНИК. На зустрічі учні отримали практичні навики з використання фотопасток для контролю (моніторингу) звірів: встановлювали фотопастки, переглядали фотографії, аналізували умови попадання звірів у фотопастки.

 • Наука
img

З Днем туризму!

НПП "Синьогора" вітає з Днем туризму на наших теренах! І нагадує - цінність туризму не тільки в життєво необхідних кардіонавантаженнях, але і в пізнанні рідного краю, що так необхідно у воєнний час!!! До Дня туризму вчителі та учні Раковецької гімназії піднялися на гори Сивуля Велика та Сивуля Мала з еколого-пізнавальним супроводом працівників парку! Насолодились навколишніми пейзажами, краще зрозуміли природу та наситились незабутніми емоціями!

 • Екологія
 • Еколого-освітня діяльність