Туристичні послуги

Подорож за визначеними маршрутами на автомобілі рекреанта на території Національного природного парку «Синьогора» включає в себе проїзд на автомобілі рекреанта за вказаними маршрутами територією парку.

Автомобілем  – 100 грн (тривалість – 1 доба)

Подорож за визначеними туристичними маршрутами, екологічними стежками на території Національного природного парку «Синьогора». Перед початком подорожі туристичними маршрутами, екологічними стежками на території Національного природного парку «Синьогора» відвідувач ознайомлюється з правилами поведінки на території парку, самостійно оглядає визначні пам’ятки природи. 

1 особа – 50 грн (тривалість – 1 доба)

Короткостроковий відпочинок, розбиття наметів і розкладання вогнищ у спеціально облаштованих та відведених для цього місцях на території Національного природного парку «Синьогора» включає в себе надання можливості у облаштованому місці розкладання намету та вогнища. 

1 особа – 50 грн (тривалість – 1 доба)

Користування стаціонарним рекреаційним місцем відпочинку (альтанки, столи з лавицями, мангал) на території Національного природного парку «Синьогора». Відвідувачі користуються стаціонарним рекреаційним місцем відпочинку, альтанкою, бесідкою, мангалом на території Національного природного парку «Синьогора»

1 група до 10 осіб. – 500 грн (тривалість – 4 години)

Проведення громадянами та організаціями фото та відеозйомок на території Національного природного парку «Синьогора». За попередньою домовленістю, у супроводі фахівця з організації дозвілля проводиться фото та відео зйомка на території Національного природного парку “Синьогора”

1 група до 10 осіб. – 1100 грн (тривалість – 2 години)

Культурно-пізнавальний відпочинок на території Національного природного парку «Синьогора».Культурно-пізнавальний відпочинок на території парку триває 2 год. За попередньою домовленістю, у супроводі фахівця з організації дозвілля проводиться огляд наступних об’єктів : вольєра з фазанами, вольєра  з  кримськими гірськими муфлонами; нижнього озера з різними видами коропів, верхнього озера з фореллю; каплиці; основного будинку; гуцульського будинку з зоною відпочинку; будинку для супроводжуючих осіб; відео зйомка на території Національного природного парку “Синьогора” 

1 особа – 110 грн (тривалість – 2 години)