Козацький гарт

На території Національного природного парку «Синьогора» в с. Стара Гута відбулось відкриття та нагородження переможців фінальних змагань Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт». Загалом участь у фіналі «Козацького гарту» взяли 192 учні та учениці 5-10 класів з 15 областей і міста Києва.

Привітали цьогорічних фіналістів разом з народним депутатом України Едуардом Прощуком, заступником голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександром Ігнатко, ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, головою громадської організації «Українська федерація учнівського спорту в Івано-Франківській області» Ігорем Цепендою, директором Національного природного парку «Синьогора» Василем Івасиком, в.о. голови Солотвинської селищної ради Василем Мандзюком, начальником управління освіти, молоді та спорту Солотвинської селищної ради Оксаною Іванус.

програма фестивалю "Козацький гарт"

 

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона