Козацький гарт

На території Національного природного парку «Синьогора» в с. Стара Гута відбулось відкриття та нагородження переможців фінальних змагань Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт». Загалом участь у фіналі «Козацького гарту» взяли 192 учні та учениці 5-10 класів з 15 областей і міста Києва.

Привітали цьогорічних фіналістів разом з народним депутатом України Едуардом Прощуком, заступником голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександром Ігнатко, ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, головою громадської організації «Українська федерація учнівського спорту в Івано-Франківській області» Ігорем Цепендою, директором Національного природного парку «Синьогора» Василем Івасиком, в.о. голови Солотвинської селищної ради Василем Мандзюком, начальником управління освіти, молоді та спорту Солотвинської селищної ради Оксаною Іванус.

програма фестивалю "Козацький гарт"

 

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність