Зустрінемо птахів разом

Працівники НПП "Синьогора" провели заняття з "Лісової педагогіки" для учнів 3-го класу Яблунського ліцею, де розповіли дітям про перелітних і зимуючих птахів та їх роль в нашому житті.
🐦‍⬛Здавна, повернення птахів з вирію вважається провісником весни. Одними з перших повертаються шпаки. Ці птахи дуже важливі для наших садів та лісів: 🪺 пара шпаків за період годівлі пташенят знищує близько 8000 хрущів та їх личинок.
🪚🔨Саме тому працівники парку виготовили та розвішали шпаківні на території парку і Яблунського ліцею 🏚
🤝 Запрошуємо Вас приєднатись до зустрічі наших крилатих мандрівників та виготовити для них нові будиночки за які пернаті друзі нам віддячать

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона