Зустріч з Франкфуртським зоологічним товариством в НПП “Синьогора”

📈 В НПП "Синьогора" відбулась зустріч з моніторингу ефективності управління природоохоронними територіями країн Карпатського регіону (ССРАМЕТТ)
👥31 січня до нас завітали представники Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine з методикою оцінки ефективності управління ПТ (ССРАМЕТТ) мета якої полягає в відстеженні прогресу й підготовки звітів щодо загальної ефективності управління.
Участь в зустрічі взяв весь керівний склад НПП "Синьогора". Разом з фахівцями ФЗТ обговорили кожний аспект управління, що оцінюється та отримали рекомендації щодо використання даної методики.

Новини

18 лютого в НПП «Синьогора» працівниками парку для 27-ми членів гуртка «Учнівське лісництво» ОЕНЦУМ з Манявського ліцею та дітей ВПО, які перебувають у реабілітаційному центрі «Елеос», проведено еколого-освітній похід в природні екосистеми парку.

Також з дітьми поспілкуватись про функції лісових екосистем і долучили юних натуралістів до акції «Нагодуй птахів взимку» - розвішали смаколики виготовлені дітьми власноруч для птахів. Спілкування пройшло в дружній і теплій атмосфері, бо розумні та спостережливі діти задавали безліч питань, розповідали цікаві історії зі свого життя та ділились враженнями від побаченого.

  • Еколого-освітня діяльність
  • Мандри

В НПП “Синьогора” Першість з лижних перегонів на дистанціях 3, 2 та 1 км відбулись

Працівниками парку попередньо було облаштовано та підготовлено трасу для лижних перегонів І так, ми це зробили - Першість з лижних перегонів на дистанціях 3, 2 та 1 км відбулись. Висловлюємо подяку суддям Михайлу Хміль та Івану Цьомко, представникам та тренерам спортивних шкіл, Тетяна Хміль Яблунський ліцей, Стефанія Бойченюк Порогівський ліцей, Василю Савіну Богрівська Гімназія, Івани Писарь Кривецька гімназія та Василя Дембича Раковецька гімназія, а також на заході були присутні голова Солотвинська ТГ Івано-Франківська область Манолій Піцуряк, директор Солотвнської ДЮСШ Микола Гоцанюк, директор Порогівського ліцею Ярослав Цьомко та любителі зимових видів спорту.

  • Еколого-освітня діяльність
  • Екологія
  • Мандри
  • Фестиваль