Засідання Науково-технічної Ради Національного природного парку «Синьогора»

21 червня відбулося засідання Науково-технічної Ради Національного природного парку «Синьогора» .В роботі Науково – технічної Ради парку прийняло участь 22 особи, в тому числі - 16 з 21 членів НТР (7-дистанційно).
На порядку денному розглянуті такі питання:
- Розгляд звітів з проведення науково-дослідних заходів в НПП "Синьогора" в 2022 році та потреби в корекції планів на 2023 рік.
- Розгляд звітів з проведення Рекреаційних та еколого-освітніх заходів в НПП "Синьогора" в 2022 році та потреби в корекції планів на 2023 рік.
- Розгляд звітів з проведення природоохоронних заходів в НПП "Синьогора" в 2022 році та потреби в корекції планів на 2023 рік.
- Різне (розгляд і погодження рішень бюро Науково-технічної ради НПП "Синьогора").
За всіма питаннями порядку денного прийняті позитивні рішення.

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність