Заняття з використання фотопасток для здобувачів освіти Гутівського ліцею

Сьогоднішніми гостями НПП "Синьогора" є здобувачі освіти🧍‍♀️🧍🧍‍♂️ 8 класу Гутівського ліцею з своїм наставником Ларисою Василівною ПАНЕВНИК. На зустрічі учні отримали практичні навики з використання фотопасток для контролю (моніторингу) звірів: встановлювали фотопастки, переглядали фотографії, аналізували умови попадання звірів у фотопастки.
Тепла зустріч із щирими, кмітливими, уважними та активними вихованцями Гутівського ліцею додала позитиву у сьогоднішній робочий день парку. І звичайно фото на згадку

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність