Заняття з використання фотопасток для здобувачів освіти Гутівського ліцею

Сьогоднішніми гостями НПП "Синьогора" є здобувачі освіти🧍‍♀️🧍🧍‍♂️ 8 класу Гутівського ліцею з своїм наставником Ларисою Василівною ПАНЕВНИК. На зустрічі учні отримали практичні навики з використання фотопасток для контролю (моніторингу) звірів: встановлювали фотопастки, переглядали фотографії, аналізували умови попадання звірів у фотопастки.
Тепла зустріч із щирими, кмітливими, уважними та активними вихованцями Гутівського ліцею додала позитиву у сьогоднішній робочий день парку. І звичайно фото на згадку

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона