З Днем туризму!

НПП "Синьогора" вітає з Днем туризму на наших теренах!
І нагадує - цінність туризму не тільки в життєво необхідних кардіонавантаженнях, але і в пізнанні рідного краю, що так необхідно у воєнний час!!!
До Дня туризму вчителі та учні Раковецької гімназії піднялися на гори Сивуля Велика та Сивуля Мала з еколого-пізнавальним супроводом працівників парку! Насолодились навколишніми пейзажами, краще зрозуміли природу та наситились незабутніми емоціями!
Бажаємо, щоб всі Ваші походи були цікавими і захоплюючими, емоції - яскравими, а пригоди - веселими! Приємних зустрічей і задушевних посиденьок біля багаття!
🫶Дякуємо нашим Захисникам за можливість жити і працювати!
💙Слава Україні!
💛Героям Слава!
 

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність