Випалювання трави вбиває майже 100 видів комах та 60 видів трав – не вбивай !

Під час проведення акції «Збережемо первоцвіти нашого краю» працівники НПП «Синьогора» виявили значні території випалених полів в населених пунктах поблизу парку. А в селі Кричка своєчасно побачивши пожежу, яка йшла фронтом більше 300 м і вже перекинулася на узлісся лісового масиву. Здійснили дзвінок в ДСНС , що дозволило локалізувати та зупинити це випалювання.
🫵 Пам’ятайте❗️❗️❗️
Кожен акт підпалу – це злочин проти природи за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність.

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона