🐾Всесвітній день захисту тварин!

📣Працівниками НПП "Синьогора" був проведений захід до "Всесвітнього дня захисту тварин" для учнів 2-го та 3 -го класів Гутівський ліцей та їх керівників: Олександри Богданівни САПІЖАК, Оксани Михайлівни Шевчук та Наталії Володимирівни ФУФАЛЬКО.

Це свято - прекрасна нагода нагадати дітям, що потрібно поважати та берегти наших найменших друзів.
🥰 День був сповнений приємними емоціями та незабутніми враженнями, які діти отримали від візиту до парку. На екскурсії вони мали можливість побачити наживо деякі види звірів. З цікавістю розглядали фото диких тварин, які зафіксували фотопастки, а також малювали своїх улюбленців🐈🐕‍🦺🐇.
👧🧒Маленькі розумнички щиро переймаються життям тварин та всього живого, тому майбутнє у нашої планети є!
Щиро дякуємо за позитив та гарно проведений час!
До нових зустрічей!

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність