🐾Всесвітній день захисту тварин!

📣Працівниками НПП "Синьогора" був проведений захід до "Всесвітнього дня захисту тварин" для учнів 2-го та 3 -го класів Гутівський ліцей та їх керівників: Олександри Богданівни САПІЖАК, Оксани Михайлівни Шевчук та Наталії Володимирівни ФУФАЛЬКО.

Це свято - прекрасна нагода нагадати дітям, що потрібно поважати та берегти наших найменших друзів.
🥰 День був сповнений приємними емоціями та незабутніми враженнями, які діти отримали від візиту до парку. На екскурсії вони мали можливість побачити наживо деякі види звірів. З цікавістю розглядали фото диких тварин, які зафіксували фотопастки, а також малювали своїх улюбленців🐈🐕‍🦺🐇.
👧🧒Маленькі розумнички щиро переймаються життям тварин та всього живого, тому майбутнє у нашої планети є!
Щиро дякуємо за позитив та гарно проведений час!
До нових зустрічей!

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона