Вітаємо з Всесвітнім днем Землі

Працівники НПП "Синьогора" напередодні свята здійснили візит в Манявський ліцей, де провели заняття з "Лісової педагогіки з основами виживання" для клубу "Юні лісові рейнджери" та гуртків: "Юні дослідники" та "Учнівське лісництво" ОЕНЦУМ, що на базі Манявського ліцею, та керівників цих об'єднань: Галини Варварук, Лідії Білусяк, Наталії Монастирецької. Зосереджено увагу на гострих проблемах довкілля та заходах для їх вирішення, адже антропогенний вплив людини і війни💣 завдають великої шкоди планеті, яку вона не в силі сама подолати. В сьогоднішніх реаліях День Землі має особливе значення та як ніколи є актуальними питання миру🙌, захисту своєї землі 🚶‍♂️, своїх людей та довкілля🍃, що страждають від російських окупантів.
💪Тішить той факт, що молодь зараз настільки активна, різностороння та бере участь в різних акціях щоб покращити довкілля.
🤝Дякуємо класним керівникам та керівникам гуртків за вагомий вклад в світосприйняття дітей. А також, хочемо висловити подяку дітям за їх відповідальне відношення до природних екосистем🫶