Вітаємо всіх українців з Днем Незалежності України!

Сьогодні це найважливіше свято, адже українці зараз знову виборюють свою незалежність у жорстокій та неспровокованій війні.
Дякуємо Вам, наші Захисники за мужність, відданість та патріотизм, за Ваш героїзм та самопожертву задля незалежності нашої Батьківщини та щасливого майбутнього українського народу!
Працюємо для спільної мети, Україна обов’язково переможе і надалі буде незалежною 💙💛
Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри та благополуччя у незалежній, вільній та процвітаючій Україні!
Слава Україні 🇺🇦

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність