В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

🔥З початком пожежонебезпечного періоду - з березня і до пізньої осені - працівники служби державної охорони Парку працюють над питанням як уникнути лісових пожеж та вживають максимально можливі заходи щодо попередження і ліквідації загорянь. З цією метою видано наказ директора Парку про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2024 року, розроблений мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж, розроблено заходи щодо запобігання виникненню пожеж.
🗣З працівниками природоохоронних науково-дослідних відділень проведено навчання та перевірку знань з «Правил пожежної безпеки в лісах України». Також спільно з працівниками ДСНС всі добровільні пожежні дружини Парку пройшли навчання з ліквідації пожеж та загорянь у природних екосистемах. Застосовані перевірені методи охорони лісів від пожеж: патрулювання оперативними групами; розміщення на території Парку наглядної агітації на протипожежну тематику; проведення бесід з відвідувачами Парку та з місцевим населенням на КПП.
☝️Адже кожен знає, що пожежі легше запобігти ніж її погасити, а порушення правил пожежної безпеки в лісах тягне за собою штраф в розмірі від 1530 до 4590 гривень. За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем - штраф в розмірі від 6120 до 12240 гривень, а при нанесенні істотної шкоди природному середовищу порушників буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Для юридичних осіб штрафи ще більші.

Новини

У НПП «Синьогора» пройшли урочистості

З нагоди Дня працівника природно-заповідного фонду в національному природному парку «Синьогора» пройшли урочисті збори співробітників установи. Т.в.о директора Микола ТАРАСЮК привітав колег з професійним святом, подякував всім працівникам природно-заповідної справи за активну і сумлінну працю. За вагомий внесок та високу професійну майстерність вручив грамоти та подяки ....

  • Без категорії

14-16 червня 2024 на базі Прикарпатського Національного університету ім. Василя Стефаника та Національного природного парку «Синьогора» відбулась науково-практична конференція XVIII Львівська ентомологічна школа

18 установ та 22 учасника з різних куточків України взяли участь у конференції:...

  • Зустріч
  • Наука

Працівники НПП “Синьогора” взяли участь у ІІ-у дискусійному семінарі “Ігрові методи у неформальній екологічній освіті: граючись – навчаємось пізнавати довкілля” який відбувся 6-7 червня в НПП “Бойківщина”

Участь в таких семінарах - це гарна можливість перейняти досвід колег та поділитись своїм - презентувати ігру "Посади дерево"...

  • Еколого-освітня діяльність
  • Екологія