В НПП “Синьогора” працівниками парку була підготовлена траса для лижних перегонів

☃️ Цьогоріч "Всесвітній день снігу" припадає на 21 січня.
Сніг буває різним, але він завжди викликає захват, відчуття чистоти, створює атмосферу казки. Та, мабуть, найбільше люблять сніг люди, які займаються зимовими видами спорту. Щоб таких ставало більше, а особливо для залучення дітей до зимового спорту працівниками відділу рекреації та еколого освітньої роботи була організована зустріч з тренером ОК ДЮСШ Бойченюк Стефанією Михайлівною та її вихованцями, яка пройшла під девізом — «Насолодитися, ознайомитися і випробувати!»
Юні спортсмени мали змогу намилуватись неймовірними пейзажами, провести контрольне тренування на території нашого парку та досхочу награтись в сніжки ❄️
Дякуємо, що для своїх тренувань обираєте нас 🫶
Чекаємо наступних зустрічей 🤗

Новини

18 лютого в НПП «Синьогора» працівниками парку для 27-ми членів гуртка «Учнівське лісництво» ОЕНЦУМ з Манявського ліцею та дітей ВПО, які перебувають у реабілітаційному центрі «Елеос», проведено еколого-освітній похід в природні екосистеми парку.

Також з дітьми поспілкуватись про функції лісових екосистем і долучили юних натуралістів до акції «Нагодуй птахів взимку» - розвішали смаколики виготовлені дітьми власноруч для птахів. Спілкування пройшло в дружній і теплій атмосфері, бо розумні та спостережливі діти задавали безліч питань, розповідали цікаві історії зі свого життя та ділились враженнями від побаченого.

  • Еколого-освітня діяльність
  • Мандри