Учні Гутівського ліцею покращили навички здорового способу життя

Тішить, що навіть під час літніх канікул, вони гуртуються щоб відвідати НПП "Синьогора"🥰
Активне спілкування, практичні заняття для здорового та активного життя мали місце в оздоровчо-лікувальному комплексі парку 💪. А обговорення взаємодії людини з довкіллям - в природних екосистемах парку 🌲.
Ця мандрівка дітям запам'ятається - вони займались на тренажерах, грали в настільний теніс та більярд, весело та з користю провели час. Чекаємо наступних зустрічей! 🫶

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність