Участь в семінарі щодо застосування кліматичної інформації

НПП «Синьогора» прийняв участь в роботі семінару щодо застосування кліматичної інформації для оцінки вразливості секторів економіки Івано-Франківської області до змін клімату, який був організований проектом APENA 3 за підтримки Міністерства довкілля України. Науковці парку підготували і презентували на семінарі своє бачення щодо впливу клімату на лісові екосистеми Українських Карпат та їх біорізноманіття.

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність