Тирлич-свічурник (Gentiana asclepiadea L.) у НПП «Синьогора»

Тирлич-свічурник (Gentiana asclepiadea L.) у НПП «Синьогора» можна зустріти практично всюди від мішаних лісів аж до субальпійського поясу. Ця красива рослина є найбільш поширеним видом з родини тирличевих. Квіти часто путають із дзвониками вони візуально схожі. Цьогоріч цвітіння тирлича-свічурника почалося в першій декаді серпня на висоті 650 м., а на висоті 1750 почалось в першій декаді вересня, плоди видовжена коробочка. Це лікарська рослина, яку використовують в медицині при кашлі, загальній слабості, запамороченні.
Науковий співробітник
Іван СЕНЧАК

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність