Таборування Станиці Івано-Франківськ Пласту НСОУ в НПП “Синьогора”

З 30 червня до 11 липня 2023 року в НПП "Синьогора" проведено два табори Станиці Івано-Франківськ Пласту НСОУ (на Полонині Лисиця 46 осіб та в Урочищі Мулівці - 80 осіб).
Працівники ознайомили пластунів з історією нашого краю та провели заняття з наближення до природи. Пишаємось, що вихованці Пласту залишили в парку приємний слід: почистили та пофарбували огорожу й хрест біля пам'ятника загиблим в Другій Світовій війні, посадили квіти та привели в порядок прилеглу територію.

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність