Шоста Міжнародна науково-практична конференція «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень»

Науковці Національного природного парку «Синьогора» прийняли участь в роботі Шостої Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень» в Національному природному парку «Черемоський» в селищі Путила Чернівецької області. Отримано цінну інформацію щодо методик та результатів наукових досліджень установ природно-заповідного фонду та дослідницьких організацій України, а також – безцінне спілкування та обмін досвідом з колегами щодо можливостей покращення ефективності заходів з охорони природи.

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність