Щорічно 26 січня відзначається “Всесвітній день екологічної освіти”

🧑‍🏫👩‍🏫 Щорічно 26 січня відзначається "Всесвітній день екологічної освіти"
☝️ Без розуміння того, як відбуваються всі процеси у природі та як людина на них впливає, неможливо сформувати у суспільстві дбайливе ставлення до довкілля.
Саме тому, працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи знову завітали у Порогівський ліцей де поспілкувались з учнями 1-го класу на таку важливу тему, як "Правила сортування сміття". Адже любов до навколишнього середовища потрібно прививати з дитинства.
🥰 Охоплює радість від того, що діти в такому юному віці знають про сортування сміття дуже багато та усвідомлюють всю важливість даної теми.
✅ Діти детальніше дізнались про те, чим небезпечне сміття, навіщо сортувати побутові відходи та загальні правила сортування, як відбувається переробка та на які групи поділяється сміття.
Для закріплення нових знань пограли з дітьми в естафету та провели невеличку руханку.
День сповнений активностями та приємними моментами, які запам'ятаються надовго.
До нових зустрічей

Новини

18 лютого в НПП «Синьогора» працівниками парку для 27-ми членів гуртка «Учнівське лісництво» ОЕНЦУМ з Манявського ліцею та дітей ВПО, які перебувають у реабілітаційному центрі «Елеос», проведено еколого-освітній похід в природні екосистеми парку.

Також з дітьми поспілкуватись про функції лісових екосистем і долучили юних натуралістів до акції «Нагодуй птахів взимку» - розвішали смаколики виготовлені дітьми власноруч для птахів. Спілкування пройшло в дружній і теплій атмосфері, бо розумні та спостережливі діти задавали безліч питань, розповідали цікаві історії зі свого життя та ділились враженнями від побаченого.

  • Еколого-освітня діяльність
  • Мандри