На г. Ігровець (1804 м)

Екостежка Пішохідний маршрут
 • Складність

  вище середньої
 • Протяжність

  15 км (в одну сторону)
 • Тривалість

  7 год
 • Початок маршруту

  img

  Наша захоплююча подорож розпочнеться з кінцевої автобусної зупинки. Тут знаходяться два магазини, в яких  Ви зможете придбати собі їжу чи напитки.

  Мандруючи нашими маршрутами Ви зможете сповна насолодитись казковими пейзажами, чистим карпатським повітрям наповненим ароматами цілющих трав та квітів, а також посмакувати джерельною водою. Але це згодом, а зараз  починаємо рухатись по маршруту, прямуючи на південний захід.

 • Річка Кузьминець Великий

  img

  Далі рухаємось дорогою до річки Кузьминець Великий, переходимо через міст, з правої сторони є місце для відпочинку з альтанкою, мангалом та місце для встановлення наметів. Тут можна відпочити та налаштуватись на неймовірну подорож.

 • Поворот на маршрут

  img

  Продовжуємо рух до річки Малий Кузьминець, минаємо зліва гарний водоспад висотою 5 м. Звертаємо  праворуч на чорний маршрут.

 • Полонина Плаєк.

  img

  Рухаємось по маршруту до полонини Плаєк. Насолоджуємось килимом барвінку,який проходить вздовж маршруту. Вже на полонині можна полюбуватись видами на гори Сивулю Велику, Сивулю Малу та Ігровець. Також, на полонині зростає мамонтове дерево.

 • Руїни на г.Ігровець

  img

  З полонини Плаєк продовжуємо рух в північно- західному напрямку на г.Ігровець. І ось тут Ви отримаєте справжню насолоду від неймовірних пейзажів. Побачите залишки оборонних споруд часів Першої світової війни.

Протягом всієї екскурсії на маршруті слід дотримуватися наступних правил

Перебуваючи на природі, будьте уважні, дбайте про власну безпеку.

Нехай ваша присутність буде безпечною для комах, птахів та звірів. При зустрічі з представниками фауни помилуйтеся ними і, якщо пощастись, сфотографуйте.

Підтримуйте чистоту, поводьтеся тихо.

Бережіть дерева і кущі від пошкоджень, залиште квіти та лікарські рослини дикій природі.

Тримайтесь на безпечній відстані від урвищ.

Дбайливо ставтесь до майна підприємства, у т.ч. до інформаційних щитів, межових знаків, пам’ятників.

Не беріть з природи нічого, крім відзнятих світлин. Не залишайте нічого, крім слідів ніг. Не вбивайте нічого, крім часу.