Пригодницькі перегони Gorgany Race 2023

29-30 липня на території НПП "Синьогора" відбулись перегони Gorgany Race 2023 участь в яких взяли близько 400 учасників.

Gorgany Race – це пригодницькі командні змагання, що відбуваються у гірській місцевості масиву Ґорґан, в межах яких попередньо встановлені контрольні пункти. Завдання команд – знайти якомога більше КП (контрольних пунктів) та повернутися на фініш до закінчення контрольного часу. Змагання відбувались на трьох дистанціях:

  • Клас "Щасливий"- 33 км
  • Клас "Справжній"- 43 км
  • Клас "Вільний"- 53 км
Дякуємо організаторам та учасникам за цю неймовірну атмосферу!

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність