Проведення занять з “Лісової педагогіки з основами виживання” в Порогівському ліцеї

Знову нас радо зустріли вихованці Порогівського ліцею для занять з "Лісової педагогіки з основами виживання". Цього разу поспілкувались з учнями 4-го, 5-го та 6-х класів, які були надзвичайно допитливі та активні, задавали безліч питань та розмірковували над проблемами навколишнього середовища. Тішить, що в такому юному віці діти настільки переймаються проблемами лісових екосистем.  

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність