Програма “До підсніжника у гості” знову в дії

Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи продовжують знайомити дітей з місцевими видами першоцвітів 🌱та птахами🦉 нашого краю 🗻. Заняття провели для дітей 10-14 р., якими опікується фонд "Діти героїв" та Благодійний фонд "Україна живе 2022".
Для того щоб діти змогли освоїти більше інформації, ми вдруге скористались розробленою нами програмою "До підсніжника у гості", яка так полюбилась дітям. Відгадували ребуси, складали пазли і розв'язували головоломки.
Та не одними першоцвітами була багата наша подорож☝️
☀️В такий неймовірний, сонячний день ми зустрічали на своєму шляху безліч птахів🐦‍⬛: спостерігали за ними та вслухались в їх милозвучний щебет🎼
📈Впевнені, що після таких зустрічей діти ще більше полюблять навколишнє середовище та будуть піклуватись про природні екосистеми

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона