Профорієнтація учнів старших класів

Працівники парку вкотре завітали у Порогівський ліцей для проведення занять з “Лісової педагогіки з основами виживання”. Зробили наголос для 25-ти учнів старших класів на перспективності та особливостях роботи в лісовому фонді та в природоохоронній діяльності. Розповіли про те, які економічні, екологічні та соціальні функції мають лісові екосистеми.

Новини

18 лютого в НПП «Синьогора» працівниками парку для 27-ми членів гуртка «Учнівське лісництво» ОЕНЦУМ з Манявського ліцею та дітей ВПО, які перебувають у реабілітаційному центрі «Елеос», проведено еколого-освітній похід в природні екосистеми парку.

Також з дітьми поспілкуватись про функції лісових екосистем і долучили юних натуралістів до акції «Нагодуй птахів взимку» - розвішали смаколики виготовлені дітьми власноруч для птахів. Спілкування пройшло в дружній і теплій атмосфері, бо розумні та спостережливі діти задавали безліч питань, розповідали цікаві історії зі свого життя та ділились враженнями від побаченого.

  • Еколого-освітня діяльність
  • Мандри

В НПП “Синьогора” Першість з лижних перегонів на дистанціях 3, 2 та 1 км відбулись

Працівниками парку попередньо було облаштовано та підготовлено трасу для лижних перегонів І так, ми це зробили - Першість з лижних перегонів на дистанціях 3, 2 та 1 км відбулись. Висловлюємо подяку суддям Михайлу Хміль та Івану Цьомко, представникам та тренерам спортивних шкіл, Тетяна Хміль Яблунський ліцей, Стефанія Бойченюк Порогівський ліцей, Василю Савіну Богрівська Гімназія, Івани Писарь Кривецька гімназія та Василя Дембича Раковецька гімназія, а також на заході були присутні голова Солотвинська ТГ Івано-Франківська область Манолій Піцуряк, директор Солотвнської ДЮСШ Микола Гоцанюк, директор Порогівського ліцею Ярослав Цьомко та любителі зимових видів спорту.

  • Еколого-освітня діяльність
  • Екологія
  • Мандри
  • Фестиваль