Працівники парку продовжують акцію “Нагодуй птахів взимку”

👨‍🏫 Сьогодні працівниками науково-дослідного відділу і відділу рекреації та еколого-освітньої роботи було проведено заняття для учнів 3-го класу Порогівського ліцею на тему "Зимуючі птахи". Діти дізнались про цінну й багатогранну роль птахів у житті нашої планети. Також ми наголосили на важливості підгодівлі пернатих взимку. Адже всім відомо, що пташки бояться не холоду, а голоду, тому ми розвісили на території ліцею додаткові годівнички, які були виготовлені працівниками парку.
🤗 Тішимось, що кожна дитина хотіла долучитись до акції і найбільше насипати зерняток та сушених крихт хлібу в годівничку.
З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей

Новини

18 лютого в НПП «Синьогора» працівниками парку для 27-ми членів гуртка «Учнівське лісництво» ОЕНЦУМ з Манявського ліцею та дітей ВПО, які перебувають у реабілітаційному центрі «Елеос», проведено еколого-освітній похід в природні екосистеми парку.

Також з дітьми поспілкуватись про функції лісових екосистем і долучили юних натуралістів до акції «Нагодуй птахів взимку» - розвішали смаколики виготовлені дітьми власноруч для птахів. Спілкування пройшло в дружній і теплій атмосфері, бо розумні та спостережливі діти задавали безліч питань, розповідали цікаві історії зі свого життя та ділились враженнями від побаченого.

  • Еколого-освітня діяльність
  • Мандри