Практичне заняття з екологічної освіти за розробленою нами програмою “До підсніжника у гості”.

Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи провели практичне заняття з екологічної освіти за розробленою нами програмою "До підсніжника у гості".
👩‍🦰🧑‍🦰В занятті прийняло участь близько 40 дітей віком 8 - 10 років.
🍃 Метою заняття було привернути увагу учнів до проблеми збереження ранньоквітучих рослин і сформувати природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до навколишнього середовища.
☝️Також, для нас було важливо відволікти дітей від повсякденної реальності , адже це діти, які вже в такому юному віці втратили когось з батьків у цій жорстокій війні.
🥰Для нас найкращою нагородою стали щирі посмішки дітей та блиск в їх очах 🥹
🫶Велика подяка фонду "Діти героїв" та Благодійному фонду "Україна живе 2022" ( https://www.instagram.com/ukraine_alive_2022/ ) за організацію відпочинку дітей в таборах та за те, що вже вдруге обрали наш парк 💙💛

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона