Похід на г.Сивуля Велика та Сивуля Мала

Продовжуємо еколого-освітню діяльність в природних екосистемах парку 🌾
🌄Цього разу, обрали маршрут на г. Сивуля Велика та Сивуля Мала, який успішно подолали з учням Львівського державного ліцею ім. Соломії Крушельницької.
Йдучи маршрутом, ознайомили дітей з різними червонокнижними рослинами, що зростають на території парку. Також, розповіли історію та легенди нашого краю, розгадували загадки і ділились враженнями від побаченого 🫶
День був насичений, сповнений приємними емоціями.
Чекаємо наступних зустрічей💙💛

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність