Підписання угоди про співпрацю з Манявським ліцеєм

Працівники парку відвідали Манявський ліцей, провели заняття з учнями 4-х класів з "Лісової педагогіки з основами виживання" і наголосили на важливості лісу в житті людини та участі школярів у збереженні лісових багатств рідного краю.
Під час зустрічі з директором Манявського ліцею Білусяком Богданом Васильовичем була підписана угода про співпрацю з НПП "Синьогора" для покращення ефективності охорони природи краю.

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність