В НПП “Синьогора” Першість з лижних перегонів на дистанціях 3, 2 та 1 км відбулись

⛷ В НПП «Синьогора» відбулись лижні перегони серед юнаків та дівчат 4-х вікових категорій:
2006-2007р.н - старша група
2008-2009р.н - середня група
2010-2011р.н - молодша група
🏎 Працівниками парку попередньо було облаштовано та підготовлено трасу для лижних перегонів ⛷🌲
💪І так, ми це зробили - Першість з лижних перегонів на дистанціях 3, 2 та 1 км відбулись. Висловлюємо подяку суддям Михайлу Хміль та Івану Цьомко, представникам та тренерам спортивних шкіл, Тетяна Хміль Яблунський ліцей, Стефанія Бойченюк Порогівський ліцей, Василю Савіну Богрівська Гімназія, Івани Писарь Кривецька гімназія та Василя Дембича Раковецька гімназія, а також на заході були присутні голова Солотвинська ТГ Івано-Франківська область Манолій Піцуряк, директор Солотвнської ДЮСШ Микола Гоцанюк, директор Порогівського ліцею Ярослав Цьомко та любителі зимових видів спорту.
Всі учасники змагань отримали солодке частування від НПП «Синьогора» та Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine, а переможців нагородили грамотами та медалями.
Спільними зусиллями у нас все вийшло! 🙌
🫶 Дякуємо тренерам та гостям за активну участь в заході!

Новини

18 лютого в НПП «Синьогора» працівниками парку для 27-ми членів гуртка «Учнівське лісництво» ОЕНЦУМ з Манявського ліцею та дітей ВПО, які перебувають у реабілітаційному центрі «Елеос», проведено еколого-освітній похід в природні екосистеми парку.

Також з дітьми поспілкуватись про функції лісових екосистем і долучили юних натуралістів до акції «Нагодуй птахів взимку» - розвішали смаколики виготовлені дітьми власноруч для птахів. Спілкування пройшло в дружній і теплій атмосфері, бо розумні та спостережливі діти задавали безліч питань, розповідали цікаві історії зі свого життя та ділились враженнями від побаченого.

  • Еколого-освітня діяльність
  • Мандри