🤗 НПП “Синьогора” знову радо зустрічав гостей.

Цього разу наш парк відвідали: директорка Яблунського ліцею Ксенія ДАНИЛЮК разом із керівником гуртка "Географічне краєзнавство" Анною ЛЕШКО , а також учнями профільного 10-А класу, які вивчають "Туристичну справу"👫
🧑‍🏫Працівники парку провели заняття для дітей з "Лісової педагогіки з основами виживання", ознайомили зі специфікою роботи парку, обговорили важливі екологічні питання та провели екскурсію готелем, де фахівець розповіла детальніше про принципи роботи готелю.
🌊На завершення такого насиченого дня, прогулялись з учнями до водоспаду "Малий Кузьминець" і вже там діти ділились своїми враженнями.
🥰 Щиро радіємо таким зустрічам. Дякуємо Вам за такий чудовий день та приємні емоції, які ми отримали від спілкування з розумними та енергійними дітьми🫶
До нових зустрічей!

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність