Лісова педагогіка з основами виживання

Навчальний курс "Лісова педагогіка з основами виживання" розроблений для учнівської молоді в НПП Синьогора з метою покращення сприйняття лісових екосистем та розуміння їх  важливості в повсякденному житті.

Заняття підготовлені для трьох рівнів: початковий – для учнів 1-4 класів; базовий - учнів 5-9 класів; заключний – учнів 10-11 класів. Підготовлені відповідні паперові та електронні лекційні і практичні заняття з наголосом на правила безпечної поведінки в лісі.

Відповідно до підписаних угод розпочато заняття в Гутівському, Порогівському, Солотвинському і Яблунському ліцеях на початковому рівні.

Завдяки активності учнів заняття з "Лісової педагогіки з основами виживання" проходять в активно-дискусійній і доброзичливій атмосфері

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність