Лісова педагогіка з основами виживання

Навчальний курс "Лісова педагогіка з основами виживання" розроблений для учнівської молоді в НПП Синьогора з метою покращення сприйняття лісових екосистем та розуміння їх  важливості в повсякденному житті.

Заняття підготовлені для трьох рівнів: початковий – для учнів 1-4 класів; базовий - учнів 5-9 класів; заключний – учнів 10-11 класів. Підготовлені відповідні паперові та електронні лекційні і практичні заняття з наголосом на правила безпечної поведінки в лісі.

Відповідно до підписаних угод розпочато заняття в Гутівському, Порогівському, Солотвинському і Яблунському ліцеях на початковому рівні.

Завдяки активності учнів заняття з "Лісової педагогіки з основами виживання" проходять в активно-дискусійній і доброзичливій атмосфері

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона