“Лісова педагогіка з основами виживання” в природних екосистемах парку.

🙋‍♀️Працівниками відділу рекреації та еколого-освітньої роботи проведено практичні заняття з "Лісової педагогіки..." для 12-ти ліцеїстів Львівського державного ліцею ім. С. Крушельницької на території парку.
👧🧒Діти уважно слухали історії про наш край. З цікавістю ознайомлювались з флорою та фауною нашого парку, а також спостерігали за пташками та комашками🕵️‍♀️.
🤸‍♀️На завершення дня пограли в екологічні ігри, де кожна дитина з цікавістю виконувала завдання та відповідала на питання.
🙌Радіємо з того, що наші заняття приносять користь та позитивні емоції учасникам

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона