День довкілля

У третю суботу квітня щороку відзначають День довкілля 🌿
Працівники НПП «Синьогора» традиційно, до Дня довкілля виконали практичні заходи з благоустрою та озеленення - висаджено дерева і впорядковано інфраструктурні об’єкти на території парку.
☝️ Природу потрібно берегти та завжди дотримуватися чистоти навколо, адже від неї залежить наше життя. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Разом ми здатні зробити довкілля кращим і надалі не забувати про його охорону та збереження природних скарбів.

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона