Біотехнічні заходи у Національному природному парку “Синьогора”

Автор: Назарій КРУК

Важлива роль у підтриманні чисельності здорового поголів’я диких тварин в умовах національного природного парку «Синьогора» є антропогенне забезпечення виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах.
Справна підгодівля диких звірів працівниками природоохоронних, науково-дослідних відділень Парку в зимовий період дозволяє тваринам поновити сили і втримати вітамінний і жировий баланс, що сприяє їх адаптації до погодних умов і допомагає просто вижити, коли природне харчування недоступне чи обмежене в силу несприятливих погодних умов, а саме: значного снігового покриву, хуртовин, морозів.
Саме з такою метою працівники служби державної охорони природно-заповідного фонду Парку проводять осіннє попереднє обстеження старих, проведення ремонту чи виготовлення нових біотехнічних споруд, а саме комплексних підгодівельних майданчиків, годівниць, жолобів для зерна, солонців, тощо:
Кв. 15 ур. «Переходи» виготовлено комплексний підгодівельний майданчик.
Кв. 10 ур. «Переходи» відновлено годівницю та солонець.
Кв. 30 ур « Лопушна» відновлено годівницю та солонець.
Кв 2 ур. «Двійки» виготовлено комплексний підгодівельний майданчик.
Дикі тварини – це наше природне багатство і наш обов’язок зберегти його для майбутніх поколінь, а потрачені витрати, час на їх збереження окупляться сторицею прекрасними миттєвостями частих спостережень за дикими мешканцями нашого Парку.
 

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність