Біотехнічні заходи у Національному природному парку “Синьогора”

Автор: Назарій КРУК

Важлива роль у підтриманні чисельності здорового поголів’я диких тварин в умовах національного природного парку «Синьогора» є антропогенне забезпечення виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах.
Справна підгодівля диких звірів працівниками природоохоронних, науково-дослідних відділень Парку в зимовий період дозволяє тваринам поновити сили і втримати вітамінний і жировий баланс, що сприяє їх адаптації до погодних умов і допомагає просто вижити, коли природне харчування недоступне чи обмежене в силу несприятливих погодних умов, а саме: значного снігового покриву, хуртовин, морозів.
Саме з такою метою працівники служби державної охорони природно-заповідного фонду Парку проводять осіннє попереднє обстеження старих, проведення ремонту чи виготовлення нових біотехнічних споруд, а саме комплексних підгодівельних майданчиків, годівниць, жолобів для зерна, солонців, тощо:
Кв. 15 ур. «Переходи» виготовлено комплексний підгодівельний майданчик.
Кв. 10 ур. «Переходи» відновлено годівницю та солонець.
Кв. 30 ур « Лопушна» відновлено годівницю та солонець.
Кв 2 ур. «Двійки» виготовлено комплексний підгодівельний майданчик.
Дикі тварини – це наше природне багатство і наш обов’язок зберегти його для майбутніх поколінь, а потрачені витрати, час на їх збереження окупляться сторицею прекрасними миттєвостями частих спостережень за дикими мешканцями нашого Парку.
 

Новини

У НПП «Синьогора» пройшли урочистості

З нагоди Дня працівника природно-заповідного фонду в національному природному парку «Синьогора» пройшли урочисті збори співробітників установи. Т.в.о директора Микола ТАРАСЮК привітав колег з професійним святом, подякував всім працівникам природно-заповідної справи за активну і сумлінну працю. За вагомий внесок та високу професійну майстерність вручив грамоти та подяки ....

  • Без категорії

14-16 червня 2024 на базі Прикарпатського Національного університету ім. Василя Стефаника та Національного природного парку «Синьогора» відбулась науково-практична конференція XVIII Львівська ентомологічна школа

18 установ та 22 учасника з різних куточків України взяли участь у конференції:...

  • Зустріч
  • Наука

Працівники НПП “Синьогора” взяли участь у ІІ-у дискусійному семінарі “Ігрові методи у неформальній екологічній освіті: граючись – навчаємось пізнавати довкілля” який відбувся 6-7 червня в НПП “Бойківщина”

Участь в таких семінарах - це гарна можливість перейняти досвід колег та поділитись своїм - презентувати ігру "Посади дерево"...

  • Еколого-освітня діяльність
  • Екологія