Зустріч керівників природоохоронних установ Карпатського регіону

6 червня 2023 року у національному природному парку "Синьогора" проведено зустріч з керівниками природоохоронних установ Карпатського регіону щодо офіційного продовження проекту «Збереження пралісів, старовікових лісів та особливо цінних для збереження лісів (ОЦЗЛ) на окремих природоохоронних територіях Українських Карпат (Збереження карпатських пралісів)», який фінансується Німецькою Федеральною Урядовою Міжнародною кліматичною ініціативою і впроваджується Франкфуртським зоологічним товариством. Реалізація проекту розпочалася у 2019 році, а в травні цього року, продовжена до 2025 року.
В зустрічі взяли участь керівники 9 (національний природний парк "Синьогора", національний природний парк "Гуцульщина", національний природний парк "Черемоський", національний природний парк "Верховинський", національний природний парк "Вижницький", національний природний парк "Синевир", Карпатський національний природний парк, Карпатський біосферний заповідник, природний заповідник "Горгани") з 13 цільових природоохоронних установ, які є учасниками проекту, керівник проекту Стівен Райт, заступник керівника проекту Василь Мочан та експерти проекту.
Під час зустрічі обговорювалися напрямки діяльності проекту, методи та підходи до впровадження та нові зміни проекту.

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність