День Вишиванки

НПП «Синьогора» щиро вітає всіх УКРАЇНЦІВ з Всесвітнім Днем Вишиванки!
Сьогодні кожна вишиванка є символом незламності, віри, любові та традиційного зв’язку українців в усіх країнах та всіх поколінь. Кожен орнамент та візерунок на ній несе в собі символічне значення національної гордості, патріотизму та ідентичності. Тому нехай кожен українець одягне вимріяну вишиванку та відчує ще сильнішу віру у світле майбутнє і це додасть сили для перемоги над ворогом!
Слава Україні!🫶
Героям слава!🇺🇦

Новини

П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція “Євроінтеграція екологічної політики України”

Науковці НПП "Синьогора" прийняли участь в роботі  П'ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Євроінтеграція екологічної політики України" на базі Одеського державного екологічного університету з доповіддю "Наслідки всихання ялинників Українських Карпат – регіональної екологічної проблеми".

  • Наука

Поновлено маркування на основних туристичних маршрутах та прочищено від завалів

Протягом третього кварталу, для безпечного пересування відвідувачів нашими туристичними маршрутами, працівники відділу рекреації та еколого- освітньої роботи спільно з працівниками ПОНДВ відновлювали маркування та прочищали від завалів такі маршрути: на г. Ріпна, г.Сивуля Мала та г.Сивуля Велика, г.Менчул, г.Ігровець та полонину Боревка.

  • Екологія
  • Еколого-освітня діяльність