21 березня – Всесвітній день лісів.

 
✅Напередодні цього свята працівники НПП "Синьогора" завітали в МОНАСТИРЧАНСЬКА ГІМНАЗІЯ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та провели заняття з "Лісової педагогіки з основами виживання" з наголосом на правилах поведінки в лісових масивах.
🗣 Обговорили з учнями також цінність та значення лісів для природи і життя людей, розповіли основні принципи сталого управління лісами та невиснажливого використання лісових ресурсів для збереження лісового середовища і екологічних ніш (мікрооселищ) в ньому 🍃
☝️Важливо вчитись раціонально використовувати природні багатства лісів та запобігти їх знищенню або збідненню.

Новини

В НПП «Синьогора» питання охорони лісів від пожеж з року в рік є дуже важливим і знаходиться на постійному контролі працівників служби державної охорони.

Погожі весняні дні, відпочинок у лісі, вечір біля вогнища - один з найкращих вихідних днів. Та мало хто знає, що 99% всіх лісових пожеж, які виникають у лісах трапляються саме з вини населення. Це не загашене вогнище, недопалок кинутий на суху траву, випалювання сухої трави на сільськогосподарських угіддях - це пожежі, від яких вогонь часто перекидається на лісові масиви.

  • Охорона